buyruk | net

to Infinity and Beyond!

İstatistik

Comments Posted By Gökhan

Displaying 1 To 4 Of 4 Comments

İtalya Macerası: 4. Gün: San Marino, Ferrara, İmola, Perugia

Pek fazla site ve blog olaylarına alışamadım, düzenli olarak yazamıyorum fakat fotoğrafları facebookta paylaşıyorum, beğendiklerimi de notlar kısmında yazıyorum; facebookun varsa ekleyebilirsin, ben seni arattım ama bulamadım… gokhansunar9@hotmail.com adresini aratabilirsin facebooka. Yeni rotaları konuşuruz 🙂

Comment Posted By Gökhan On 14.06.2011 @ 14:54

Çok haklısın, adamlar öyle bir düzen oturtmuşlar ki; her şey saat gibi işliyor ve ilginç bir diğer nokta da Almanya’daki Türkler de uyum sağlayıp düzeni koruyabiliyorlar; toplum bilinci yaygınlaşsa eğitimle çok da uzak değiliz öyle bir düzene. Eğitim Şart 🙂

Makinem üçayağım hazır; çok güzel kareler yakalayacağıma inanıyorum. Dil konusunda sıkıntıyı okudum; ingilizce ve almanca konusunda sıkıntı yok yeterki bilen birini bulalım da italyanca için artık cep kitaplarına bakacağız. İspanya ya gittim en son; durum orada da aynıydı bir şekilde el kol anlaşıyoruz, yapacak bir şey yok 🙂

Telefonuma birkaç program yükleyip güncelledim İtalya için, offline gps kullanacağım onun dışında hostel yerlerini gösteren haritaların da çıktısını aldım. Bu arada Milan derbisine denk getirirsen ben de düşebilirim peşine 🙂

Tekrar Teşekkürler, Görüşmek üzere…

Comment Posted By Gökhan On 13.06.2011 @ 12:36

Bloğunu İtalya biletlerini aldıktan sonra google amca sayesinde keşfettim; sadece bu başlık için söylemiyorum, tüm sayfaları ilgiyle okudum. Bu ilgi benzerliklerden de kaynaklanabilir, mühendislik okumam, almanyaya gitmem, almanya vize sürecini yaşamam, almanca öğrenmem, fotoğrafçılık, dizi merakı vs…;)

Araba ile ilgili çekincelerimi şirekete sordum telefonda ama her cevabın sonunda ülkeden ülkeye değişiklik gösterebiliyor beyefendi var. Artık herşeyi göze aldık zaten bir hafta da kaldı; gidince göreceğiz. Umuyorum ki bir aksilik çıkmaz.

İnternette okuduklarımdan sonra şehir içlerinde kullanmaktan vazgeçtim; maps te her şehirde merkezi otoparkları işaretledim, oralara bırakıp kendi imkanlarımızla gezeriz şehri.

Bizim yol planımız sizinkine ters olacak, Roma iniş, Napoli, Floransa, Pisa, San Marino, Venedik, Milan dönüş… Yol üstünde küçük duraklara da birer ikişer saat uğramayı düşünüyoruz, on günümüz var, artık ne kadar olursa.

Uygun fiyatlı bilet denk geliyor internetten, bir hafta sonu atla uçağa git gel milan a alışverişe, orayı da görmüş ol. İtalya’dan özlediğin bir şey varsa adresini mail atman yeterli; Tekrar Teşekkürler…;)

Comment Posted By Gökhan On 11.06.2011 @ 14:39

Selam;
Uzun zaman geçsede hala okuyan var…
Teşekkür Ederiz tüm bilgiler için; Biz de üç arkadaş sizin programınıza Napoliyi ekleyerek, 20 Haziran da gezmeye başlayacağız. Devamını sanırım yazmadın veya ben bulamadım. Europcar’dan araba kiraladım umuyorum ki aynı sorunla karşılaşmayız; trafik konusunda çekincelerim var; Türkiye’den de mi kötü?

Comment Posted By Gökhan On 06.06.2011 @ 20:46

«« Back To Stats Page

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *