buyruk | net

to Infinity and Beyond!

İstatistik

Comments Posted By Esen

Displaying 1 To 3 Of 3 Comments

Diksiyon Kursu 1. Hafta

O zaman milyonları barındıran e-günlüğünden seslen eğitimimde doruu kararı aldığıma dair,herkesler de duysun,S’il vous plaît..

Not:Hazır açmışken e-günlüğünü,linkimi unutma..

Au revoir,à bientôt!

Comment Posted By Esen On 20.01.2008 @ 12:28

Buyrukjan gördün ki postitler göz önünde ve her an işe yarayabilir…Öyle yukarlarda saldırmayalım lütfen,okuyucu kitleni yanlış bilgilendirme hakkımda…
Blogunu baya bir genişletmişsin,tebrik ediyorum.(blog kelimesi yerine ağ günlüğü mü deseydim acaba?,türkçe anlayışını ağ günlüğünde de devam ettiriyorsundur belki)

P.S: İstanbul’da eğitimimi sürdürme kararımı desteklediğini düşünüyordum,yanılmışım,yanılmışım…

Comment Posted By Esen On 16.01.2008 @ 23:17

Merhaba…Buyruk Bey öncelikle hayırlı olsun kursa başlamışsınız,ne güzel böyle kendinizi geliştirmeniz.Son zamanlardaki sözcükleriniz arasındaki ahengin sebebi buymuş demek..
Başkent İletişim adını başkentimizden almıştır.Lakin Eğitimin nabzını tutan Başkentimizdeki şubesinden hiç bahsetmemişsiniz.Blog yazınız bana biraz eksik gibi geldi.O yüzden eksiğinizi bi nebze kapatarak Ankaradaki tüm öğrencilere yardımcı olmak isterim.Buyruk Bey’in şubesine devam etmekte olan kursun ana merkezi Ankara’dadır.
Ankara da mithatpaşa caddesinde yer alır.Ayrıca spikerlik/sunuculuk ve seslendirme ile ilgili eğitim verilmektedir.Hocaları Mehpare Celik ve Rustu Asyali gibi tanınmış başarılı kişiler ve sertifikasi da trt ve ntv gibi kanallar tarafından kabul goren bir yerdir.

Not:cümle alemmm duymuşş kursu benim haberim yokmuş meğerr,bunun acısını fena çıkaracağım (-ecek,-acak daralması var okurken dikkat et)sayın gıcık,ahanda yazıyorum buraya…

Comment Posted By Esen On 13.01.2008 @ 02:00

«« Back To Stats Page

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *