buyruk | net

to Infinity and Beyond!

İstatistik

Comments Posted By buyruk

Displaying 21 To 30 Of 113 Comments

BISIKLET: ETAP VERILERI 20 EYLÜL 2009

Rüzgar konusunda bir önerisi olan var mıdır acaba? Gerçekten bugün bizi oldukça rahatsız etti…

Comment Posted By buyruk On 21.09.2009 @ 01:31

Bisiklet: Yağmur Etabı Verileri 12 Eylül 2009

Dediğin gibi aslında 10 km. az. Yağmur olumsuz bir etken oldu, daha yorulamadan eve dönmek durumunda kaldım.

Masa tenisiyle ilgili okudum daha önceki konu başlıklarını. İlginçtir ki biz de arkadaşlarla bu son 1.5 aydır hafta sonları (neredeyse her hafta sonu) BoMonti’de oynuyoruz. Genelde sabahları, öğleden önce. Yağmur olmadığı zamanlarda Moda’ya da geldiğim oldu bisikletle, böyle olunca da zaten 20 km’yi yakalamak çok zor olmuyor.

Kahve ise güzel bir fikir, yapalım.

Comment Posted By buyruk On 13.09.2009 @ 12:54

Yaz Temizliği

Ooo şimdi değişti işler. :S Nasıl atlamışım ben onu. Evet, bunu listeye eklemem lazım ya, İncik faktörünü atlamam pek uygun düşmemiş, kusura kalma.

Konudan bihaber olanlar için kısa açıklama: Sevgili İncik’in hard diski bilimum virüs, solucan içeren bir tip depolama aracıdır. Kendisi fotoğraf vs. almak için bu aracı bir ara benim dizüstüne bağlamıştı ve kuvvetle muhtemel ki, benden fotoları alırken, mahçup kalmamak için de yerine de bu arkadaşlardan bıraktı. Olay bundan ibarettir efendim.

Comment Posted By buyruk On 12.09.2009 @ 00:07

NBA Playoffs 2008 1. Tur

1. Sıralatma şimdi Mustafa, sonu zor gelir listenin.
2. Yok canım, öyle bir şeye gerek yok zaten. Oyuncular konuşuyor sahada. Tur sonunda göreceğiz gerçekleri. 4 seri sonuçlandı bile…
3. Esirgeme tahminlerini bizden Mustafa, bizi de bilgilendir, yücelt bu konularda lütfen. 🙂

Comment Posted By buyruk On 01.05.2008 @ 09:22

Tahmin yapmasını becerebilseydin koyacaktım büyük zevkle, ama artık takımların isimlerini bile hatırlayamadığına göre suçlu kim acaba?

Comment Posted By buyruk On 29.04.2008 @ 06:43

İlgilendiklerim, Çok Yönlülük, Çeşitlilik ve tabii ki Soru İşareti

Mesele neler şaşırttı seni, ben de bunu merak ettim. 🙂

Comment Posted By buyruk On 31.01.2011 @ 21:50

Sunum, başlı başına ayrı bir konu. Bu konuya ayrı bir girdide değinmek üzere şimdilik teşekkür ederek yetinmek istiyorum.

Blogumu beğendiğin için de ayrıca mesut oldum. Elimden geldiğince karalamaya çalışıyorum ilgilendiğim konularda. Sağ ol!

Comment Posted By buyruk On 02.05.2008 @ 00:55

Özlem, yorumu ilk okuğudumda şaşırdım, neden yazının ilk cümlesini direk olarak alıntılamışsın acaba diye merak ettim. Ama sonradan anladım ki yazıyı ilk yazdığım zaman neredeyse aynı cümleyi kullanmışım, sonradan ise nedendir hatırlamıyorum şimdiki haliyle değiştirmişim. (:

Bence de hepsinin bana bir şekilde katkısı var elbette. Senin de dedindiğin gibi bunlarda ne kadar sebat edebileceğim soru işareti. Zaten bu kararsızlığın da bir yere gideceği olmadığına göre otomatikman zaman faktörü girecek devreye…

Comment Posted By buyruk On 03.04.2008 @ 20:08

The Holiday – Tatil

E-postalarımı kontrol ederken, bloguma yorum geldiği uyarısını görünce o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Bazen bunu nasıl tarif edebilirim diye düşünüyorum, pek işin içinden çıkamıyorum. Bu sanki, okumayı yeni öğrendiğiniz zamanlar, yeni bir fişe geçtiğinizde ilk denemenizde doğru söylemeniz ve öğretmeninizden aferin almanız gibi bir şey. Umarım anlatabilmişimdir.

Okuduğum bir eleştiride de Kate Winslet’in doğal oyunculuğunun, Cameron Diaz’ın yapaylığının oldukça üzerinde olduğunu yazıyordu. Doğruluk payı var sanırım.

Sondaki söylediklerine katılmamak elde değil maalesef. (:

Comment Posted By buyruk On 25.03.2008 @ 23:48

Can Gürzap – Söz Söyleme ve Diksiyon

Yine bu konuda okumuş olduğum birkaç kitap daha var, ama henüz onları yazma fırsatını bulamadım. Sonrasında karşılaştırma da yapabilirsin aralarında…

Comment Posted By buyruk On 01.05.2008 @ 20:32

« Previous PageNext Page »


Pages (12): « 1 2 [3] 4 5 »Last »

«« Back To Stats Page

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *